Наша команда

 Dragobrat Ratrak Freeriding - це команда захоплених своєю справою людей. Для кожного з нас Гори - це частина нашого життя. Ми тут народились, ми тут виросли, ми тут живемо. Кожен з нас проводить багато часу в Горах навесні, влітку, восени. Гори завжди чудові.

 Усі наши маршрути фрірайд-турів досліджені нами влітку, пішки. Ми намагаємося робити усе, щоб Гори стали однією з кращих частин і Вашого життя. Ми дуже хочемо, щоб ви повертались знов і знов до нас.

Василь Піпаш

Засновник, власник, оператор ратраку

 Народився та виріс на Закарпатті. Досконало знає місцевість. Має багаторічний досвід керування технікою спеціального призначення, у тому числі у країнах Європейського Союзу. Розмовляє українською, чеською, словацькою та польською мовами.

Микола Манівчук

Інструктор, фрірайд-гід

 Серце нашої команди. Досвідчений гід. Народився та виріс у Закарпатті. На лижах катається з дитинства. Досконально знає місцевість. Влітку займається організацією туристичних походів різної складності  у гори.Володіє навичками виживання в горах та необхідними навичками надання першої медичної допомоги. Розмовляє польською, чеською мовами.

Михайло Брустуряк

Інструктор, фрірайд-гід

 Досвідчений гід-інструктор. Народився та виріс у Закарпатті. На лижах катається з дитинства. Досконально знає місцевість. Захоплюється мотокросом. Влітку займається організацією туристичних походів у гори.

Павло Білінчук

Оператор ратраку

 Народився та виріс у Закарпатті. Досконально знає місцевість.Має багаторічний досвід керування технікою спеціального призначення.

All Product Reviews

Наші ратраки

Ратраки з кабінами для райдерів. Максимальний, як для фрірайду, комфорт та безпека.
Submit a Review

Слідкуйте за нами

Контакти

+380 973 800 111 (Viber, WhatsApp)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Visa Mastercard logo
© All rights reserved.
Dragobrat Ratrak Freeriding