fbpx

Про нас

Працюємо з 2017 року

Наша команда

Василь Піпаш

Засновник, власник, оператор ратраку

 Народився та виріс на Закарпатті. Досконало знає місцевість. Має багаторічний досвід керування технікою спеціального призначення, у тому числі у країнах Європейського Союзу. Розмовляє українською, чеською, словацькою та польською мовами.

Микола Манівчук

Інструктор, фрірайд-гід

 Серце нашої команди. Досвідчений гід. Народився та виріс у Закарпатті. На лижах катається з дитинства. Досконально знає місцевість. Влітку займається організацією туристичних походів різної складності  у гори.Володіє навичками виживання в горах та необхідними навичками надання першої медичної допомоги. Розмовляє польською, чеською мовами.

Михайло Брустуряк

Інструктор, фрірайд-гід

 Досвідчений гід-інструктор. Народився та виріс у Закарпатті. На лижах катається з дитинства. Досконально знає місцевість. Захоплюється мотокросом. Влітку займається організацією туристичних походів у гори.

Павло Білінчук

Оператор ратраку

 Народився та виріс у Закарпатті. Досконально знає місцевість.Має багаторічний досвід керування технікою спеціального призначення.

Відкрийте для себе фрірайд на Драгобраті!

Ми створюємо незабутні емоції від єднання з дикою природою та покажемо справжню красу Українских Карпат

Як до нас дістатися

Проміжною точкою Вашого маршруту має бути Ясіня.

До смт.Ясіня можна достатися потягом з Києва, Львіва, Одеси та Харківа. До смт.Ясіня можна достатися рейсовими автобусами зі Львова та Івано-Франківська, або скористатися у цих містах послугами приватних перевізників. Із смт.Ясіня на курорт Драгобрат можна добратися, скориставшись послугами приватних перевізників (З центра селища або залізничного вокзалу).

Ми наполегливо рекомендуємо не намагатись дістатись з смт.Ясіня на курорт Драгобрат власним транспортом задля Вашої безпеки, та збереження Вашого транспортного засобу!

Контактна інформація

 • Адреса

  Драгобрат
  Закарпатська обл.
  Україна

 • Часи роботи

  Щоденно 8:30-21:00
  З грудня по квітень

 • Телефон (Viber, whatsapp)

 • Email

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.