fbpx

Відпочинок влітку

Не всі люблять смажитися під спекотним літнім сонцем на пляжі. Якщо такий відпочинок не для Вас, то готель Юліана Драгобрат – прекрасний варіант для активного і, головне, недорогого літнього відпочинку.

Драгобрат - курорт з особливими, по-своєму унікальними кліматичними умовами, побудованими гірськими хребтами. Цей природний захист сприятливо впливає на погоду і пом'якшує клімат - взимку тут немає тріскучих нещадних морозів, а влітку - задушливої спеки. Час, проведений у горах, можна сміливо порівняти із санаторним оздоровленням. Чисте повітря, хвойні ліси, активне дозвілля, правильно вибране місце у горах – і Ви надовго запам’ятаєте свій літній відпочинок. У нас є все для відновлення сил та оздоровлення організму.

Драгобрат влітку — це прекрасне місце для прогулянок в гори, збирання ягід, катання на конях. Можна відвідати різноманітні екскурсії чи скупатися в гірських озерах. Відпочинок на Драгобраті влітку привабливий для всієї родини - тут кожен зможе обрати заняття для власного задоволення. Дітям і підліткам сподобається активний літній відпочинок, коли адреналін змушує битися серце частіше, коли вітер свистить у вухах, коли доводиться зіткнутися з первородною стихією один на один. Людям старшого віку до душі доведеться пануюча в горах заспокійлива атмосфера спокою і єднання з голосами природи - шелестом вітру в листі і щебетанням птахів, тихим плескотом гірських озер. Увечері ж так приємно провести час за вечерею всім разом за великим столом.